تبلیغات
. - شهدا شما شرمنده اید
تاریخ : شنبه 25 آذر 1391 | 04:57 ب.ظ | نویسنده : مـــ . ن می نویسد

عمو محمد و عمو احمد = شهدا

شهدا شرمنده اید چون مادر بزرگم باید دلتنگ بچه هاش باشه و بیاد دردو دلشو به م.ن بگه شما شرمنده اید! چون من رو باید تبدیل به م.ن کنیم! شما شرمنده اید چون بخاطر شما باید گرونی تو مملکتون باشه !شما مقصر هستید که بعضیا باید از بعضی عشق دنیاییشون بزنن بخاطر اینکه دین بمونه برن حوزه !شما مقصرید که سید باید از کارو زندگیش بزنه بیاد کانون و حسینیه شهدای جهاد علمی راه بندازه تا یاد شما زنده باشه!

شما شرمنده اید که کشور ما مثل عراقو افغانستان دست هر ناکسی باشه! شما مقصرید که پدرم یه نفره!شهدا شما شرمنده ما هستید شما هم با رفتنتان به جنگ مانع تسلط عراق بر ما شدید نگذاشتید اسلام و دین را به فراموشی بسپاریم نگذاشتید عرب ها بر ما مسلط شوند عراقی که امریکا پشتش بود اگر شما نمیرفتید الان ما لذت برهنگی را میچشیدیم الان ازادانه بدون حجاب در کوچه ها و خیابان ها رفت و امد میکردیم الان فرهنگ غرب را داشتیم نه فرهنگ اسلام و دین را الان با دوست دختر و پسر هایمان به عیش و نوش علنی میپپرداختیم الان دیگر هیچ نام و نشانی از شما نبود دیگر کسی بودن و شهادت شمارا به ما گوش زد نمیکرددیگر بر در و دیوار شهر هیچ نام و نشانی از شما نبود دیگر وقتی رادیو و تلوزیون را روشن میکردیم حرف ها و صحبت های درباره شما را نمیشنیدیم دیگر چشم ها و گوشهایمان درگیر کلمات شما نبود اما شما ها رفتید تا ما را با شماها قیاس کنند و تا هرکاری انجام میدهیم میگویند شهدا چنین و چنان بودند ولی شما مثل انها نیستید ایا این ها برای شرمنده شدن شما کافی نیست !!؟؟

اصلا به ما چه ربطی دارد که شما به جنگ رفتید به ما چه ربطی دارد که جانتان را بر کف دست گرفتید و از خود گذشتید تا به خود برسید اصلا به ماچه که به حرف امامتان گوش فرا دادید و راهی جبهه ها شدید اصلا مگه ما گفته بودیم بروید مگه ما گفته بودیم بروید و پر پر شوید که الان بخواهیم جوابگو باشیم نه رفتنتان با ما بود نه شهید شدنتان اما امروز ما داریم تاوان رفتنتان را میبینیم دیگر نمیتوانیم به راحتی و به دور از نگاه شما گناه کنیم نمیتوانیم روسری هایمان را کنار بزنیم نمیتوانیم جا بر پای شما گزاریم نمیتوانیم .....ایا این ها برای شرمندگی شما کم نیست شهدا !!!

این جمله از شهید همت دیوانه ام میکند : امروز نگاه شهدا به شماست......

بر دور لبت نوشته یحیی ویمیت
من مات من العشق فقد مات شهید....

 

_سیاست عین دیانت باشه یا نه مهم نیست.........

سیاسی هم بودی آدم باش.............دینی هم بودی آدم باش

اینم مال همون سید بود مگه نه؟ : گمان ما این است که شهدا رفته اند و ما مانده ایم  اما حقیقت آن است که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده اند...

_سهم م.ن از شهدا زمان دلتنگیست شمارو نمیدونم

_چند وقتیه ی کوچولو شیطان بیشتر داره واسطه میشه دارم ازپنج شنبه روزه میگیرم(ب قول حسین ولی شیطان بلا شدم)

_قبول دارم وبلاگ خیلی بی روح شده ولی مرگ یک نویسنده زمانیست ...

_ اهل کوفه نبودن،یعنی اینکه بدانی،تا حسین(ع) نیامده،ولی امر مسلم است...(مخاطب خاص دارد)
طبقه بندی: دلنوشته و جملات...، داستانك و نوشتهای جالب، شهدا_ حضرت ماه،
برچسب ها: شهیدان میرقیصری، شهدا، شهید، دلتنگ شهدا، گناه م.ن، اهل کوفه، خادم الحسین،